KONST / Litografier / Färglitografi 13925056
nr 1392 5056
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 49x58cm, yttermått inklusive ram: 64x72,5cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:49:06
25/4 21:24:03
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm